REGNAT to Studio, w którym klasyka łączy się z nowoczesnością.
Nasza reżyserka jest jedną z najlepiej wyposażonych sprzętowo w Polsce. Oprócz najnowocześniejszych cyfrowych systemów rejestrujących i obróbki dźwięku, do dyspozycji Naszych Klientów znajdują się u nas różnorodne unikatowe analogowe urządzenia (hardware), kilka z nich zakupiliśmy od renomowanych amerykańskich Studiów Nagraniowych, więc nagrywali na nich NAJLEPSI W BRANŻY.
Ogromny wybór wszelkiego typu studyjnych mikrofonów i dostępnych przedwzmacniaczy oraz zaawansowanych procesorów pozwala na nieograniczone eksperymentowanie z dźwiękiem i osiągnięcie doskonałego brzmienia.
Posiadamy także najwyższej klasy procesory masteringowe, w skład studio wchodzą profesjonalnie zaadaptowane pomieszczenia salek oraz reżyserki, izolatka do wokali i nagrań lektorskich oraz pomieszczenia socjalne dla zapewnienia naszym Klientom komfortu i relaksu. Nasze pomieszczenia udostępniamy zespołom i solistom również jako SALE PRÓB (z możliwością rejestracji).
Sama okolica - malownicza, cicha, nieskażona - dodaje natchnienia do tworzenia.
ZAPRASZAMY wymagających Klientów, muzyków szukających oryginalnego brzmienia, małe i średnie zespoły, nagrywamy wszystkie gatunki i formy muzyczne, także płyty audiofilskie. Dokonujemy profesjonalnych nagrań wielośladowych poza siedzibą naszego studia na zlecenia naszych Klientów.
Obiekty naszego studia są monitorowane i strzeżone 24/7.
Oferujemy pełen zakres usług związanych z nagrywaniem, udźwiękowieniem, miksem, remiksem i masteringiem.
ZAPRASZAMY!

Szybki kontakt

Facebook

Noclegi

Sala prób